poradíme, vysvětlíme, dovezeme, postavíme ...

 
 
 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,  

Naše společnost Olšák chatky, s 20ti letou tradicí se snaží co možná nejlépe vyhovět Vašim požadavků. Obecné ceny dopravy jsou orientační = vždy vám vaši objednávku potvrdíme a v tomto potvrzení i naceníme aktuální cenu dopravy se všemi náležitostmi.Při nákupu je Vám naše společnost schopna zajistit spolehlivou dopravu nejen na území ČR ale i SR. Dopravu zajišťujeme vlastními dodávkovými automobily, případně využíváme služby renomovaných a smluvních  přepravců a to u menších věcí do 30kg a malých rozměrů využíváme služeb PPL a u větších rozměrů nebo váhy služeb Top Trans. Přesto vám doporučujeme vlastní odběr, nebo naši dopravu, kdy nemusíte platit balné a máte zajištěno nepoškození zboží přepravou.V případě zájmu o dopravu nás prosím kontaktujte na tel. 777 791 330 nebo 608 438 177

1) OSOBNÍ ODBĚR NA VYSTAVNÍM A PRODEJNÍM CENTRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Po - Pá   9:00 - 16:00 zimní čas
So   9:00 - 12:00 pokud je otevřeno
Zodpovědná osoba:   Marie Jarábková
Tel.:   608 438 177


2) NAŠE VLASTNÍ DOPRAVA firemním Tranzitem
Cena naší dopravy je 12 Kč/km(bez DPH), zákazník platí vždy jen jednu cestu a to cestu právě k Vám. Výhodou a zárukou je fakt, že Vám zboží přijde vždy zcela v pořádku a nepoškozené. Další nespornou výhodou je, že při využití naší dopravy nemusítě platit balné ani doběrečné.

3) přepravní společnost PPL
Tuto společnost využíváme především pro rozměrově menší zásilkya do váhy 30 kg.
Ke každé položce je nutné připočítat vždy balné /dle velikosti nebo množství zboží se liší/ popřípadě doběrečné při požadavku zaslání zboží "Na Dobírku". Cena přepravného se může navyšovat dle cen přepravce, dle navýšení dálničních a jiných poplatků v průběhu roku,apod.

4) přepravní společnost TOP-TRANS
Tuto společnost využíváme především pro větší a těžší zásilky. přičemž ceny dopravy se vždy odvíjejí od váhy, rozměrů a vzdálenosti dopravy a zákazník je platí vždy při dodání a převzetí zboží OSOBNĚ přímo dopravci / = není zahrnuta v naší faktuře !/
Ke každé položce je nutné připočítat balné, paletovné pokud je nutno zboží umístit na paletu, a doběrečné při zaslání zboží "Na Dobírku".